Kilka słów o nas


Działamy na rynku laserowym od 2001 roku, posiadamy bardzo szerokie doświadczenie w branży. Dzięki temu oferujemy wysokiej klasy urządzenia w bardzo przystępnych cenach.  Wszystkie maszyny przechodzą w Naszej firmie przegląd zerowy, są dokładnie sprawdzone przed dostawą do klienta.  


Serwisanci są przeszkoleni u Naszych dostawców co zapewnia fachową obsługę zarówno w okresie Gwarancyjnym – u Nas trwa on 24 miesiące, jak i po Gwarancji.  Jedne z najlepszych parametrów na rynku zapewniają Naszym klientom świetne warunki pracy przy bardzo niskich kosztach eksploatacyjnych.  Dzięki długoletniej współpracy z producentami wprowadziliśmy wiele udogodnień w obsłudze tak aby zapewnić Naszym klientom jak najbardziej przyjazną i bezawaryjną pracę na Naszych urządzeniach.  Wszystkie oferowane lasery posiadamy na magazynie. 


Staramy się zapewnić ciągłość w dostawie “od ręki”, również jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju części eksploatacyjne jak i zamienne.  Przystępna cena, świetne parametry, łatwość obsługi – pełne szkolenie z obsługi w cenie, dostępność od ręki – najważniejsze z argumentów by wybrać właśnie Naszą ofertę.   Zapraszamy do kontaktu.Co nas wyróżnia ?

Działamy w branży maszyn laserowych od wielu lat. Mamy wielu zadowolonych klientów oraz kilkadziesiąt instalacji naszych urządzeń.
Wszystkie nasze urządzenia są na 24 miesięcznej gwarancji.
Serwis w systemie door to door, serwisanci są pracownikami Naszej firmy.
Znakowarki laserowe dla najbardziej wymagających klientów, przy ich pomocy możesz znakować podłoża z tworzyw sztucznych, porcelany całej gamy metali oraz kompozyty. Szybkie, trwałe i precyzyjne w kilku wersjach obudów.
Plotery laserowe tną i grawerują z dużą precyzją. Oferujemy wiele rozmiarów powierzchni roboczych oraz szeroką rozpiętość mocy od 50W do 150W. Są przystosowane do pracy 24h na dobę.
Grawerki laserowe to najmniejsza gama urządzeń biurkowych. Idealnie nadają się do grawerowania oraz cięcia różnego typu materiałów od kartonu na plexi kończąc. Są oferowane w kilku rozmiarach stołu roboczego od 30×25 do 60x30cm. Są precyzyjne szybkie i niezawodne